Ovogodišnje predstavljanje škole na TV Jadran

Ovogodišnje predstavljanje škole na TV Jadran možete pogledati ovdje.

DISCAMUS DE DIOCLETIANO IN MUSEO!

UČIMO O DIOKLECIJANU U MUZEJU!

Djelić atmosfere možete pogledati na facebook stranici Arheološkog muzeja, tj. ovdje.

Ravnateljica i profesori otplesali Ličko kolo kao iznenađenje maturantima

Ravnateljica i profesori Pete otplesali Ličko kolo maturantima koji možete pogledati ovdje.

Spot razrednika maturalnih razreda generacije 2016./2017.

Razrednici maturalnih razreda generacije 2016./2017. snimili spot (prepjevana već postojeća himna škole) koji možete pogledati ovdje.

U Nazora je takva stvar! - Ova je škola najbolja po ocjenama srednjoškolaca objavio je portal Srednja.hr.

Pročitajte više na portalu srednja.hr.

Top ljestvica srednjih škola

Više je načina na koje se može provjeriti kako naša škola stoji u odnosu na druge srednje škole u Splitu i šire. Na web-stranici Srednja.hr, u rubrici Popularne institucije objavljena je top-ljestvica popularnih srednjoškolskih institucija.

Detalje o načinu glasovanja, kriterijima te veličini uzorka ne znamo, ali, kad je već objavljeno, nismo mogli odoljeti da to s Vama ne podijelimo.

Vidi na: http://www.srednja.hr/ocijeni-profesora

Portal Dalmacijanews predstavio našu školu

"Splitska V. gimnazija "Vladimir Nazor" jedna je od onih srednjih škola koja uživa visoku reputaciju u gradu i šire. Generacije nastavnika školovale su tisuće učenika i osposobili ih za daljnju naobrazbu " - tako započinje predstavljanje naše škole na vrlo čitanom portalu Dalmacijanews.

Cijeli članak možete pročitati ovdje.

Dragi budući Nazorovci, pogledajte...

Videospot "Dođi u Nazora" - himna našše šškole (maturanti 2006.)

Nova himna šškole "U Nazora je takva stvar" (ššk.god.2011./2012.)

Članak u Slobodnoj Dalmaciji koji govori o naššim maturantima, izvođačima himne možžete pročitati OVDJE.

V. gimnazija u dnevnom tisku

Nedavno je u Slobodnoj Dalmaciji (podlistak Universitas) izašao članak u kojem je predstavljena naša škola (na 18.-oj i 19.-oj stranici). Članak u cijelosti možete pročitati ovdje.

« Kolovoz 2018 »

> Upisi  > Nazor u medijima
V. gimnazija "Vladimir Nazor" Split / Zagrebačka 2, HR-21000 Split / www.gimnazija-peta-vnazor-st.skole.hr / ured@gimnazija-peta-vnazor-st.skole.hr