Ti si moje nadahnuće

Autor: Administrator , 18. 12. 2013.

U petak, 13. prosinca 2013. godine  u Maloj dvorani SC Gripe okupilo se preko 1000 mladih ljudi kako bi podržali humanitarnu akciju koju smo organizirali za Mateu Lončar. U programu su sudjelovali plesne grupe D'N'F i Noa, Školski zbor i bend, grupe Alcatraz, Ladynamic, Horizont, Justin's Johnson, sadašnji i bivši učenici...

Već u predvorju su se mogli kupiti likovni radovi naših učenika, božićni ukrasi koje su za ovu prigodu izradili profesori i učenici na zajedničkoj subotnjoj radionici te kemijske olovke s imenom škole i same akcije.

Prepune su bile tribine i veći dio partera, a za samo 10 kuna mogla se vidjeti i čuti izvedba školskog pjevačkog zbora, atraktivne plesne točke (plesnih klubova D`N`F i Noa) i još tridesetak izvođača na pozornici (među ostalima, Školski bend, Alcatraz, Ladynamic, Horizont te Justin`s Johnson kojima je upravo toga dana izašao prvi album!).

U osmišljavanju programa trudili smo se da sudjeluje što više sadašnjih i bivših učenika Škole.

Voditelji programa:

Ante Šarić, 1. C, Marta Tomljenović, 2. B, Helena Kačić Bartulović, 3. A i Dora Grubić, 4. B

Članovi zbora:

Vladimir Tomaš, 1. C, Sara Čerina, 1. D, Gloria Lozančić, 1. D, Ivana Ištuk, 1. E, Lucija Kustić, 2. A, Marina Jakus, 2. A, Jelena Maljković, 2. A, Ema Jelena Grubić, 2. A, Josip Čikotić, 2. A, Lucija Biuk, 2. D, Jelena Lončar, 2. D, Tamara Rom, 2. E, Ivana Marković, 2. E, Sara Karanušić, 2. E, Mirja Biočić, 3. A, Helena Kačić Bartulović, 3. A, Karla Čudina, 3. D, Joška Rončević, 3. D, Katarina Katišić, 3. E, Tea Bilić, 4. A, Ivna Blažević, 4. A, Klara Boraska, 4. A, Roko Vilibić, 4. A, Rea Bušić, 4. B, Dora Grubić, 4. B, Ana Krstanović, 4. B, Lidija Prskalo, 4. B, Maja Lušić, 4. B, Petra Jurić, 4. E i Marin Mićunović, 4. E

Članice plesnih klubova:

Danijela Marasović, 2. E, Matea Matetić, 1. E, Rea Bušić, 4. B i Lidija Prskalo, 4. B

Članovi glazbenih sastava:

Katarina Baretić, 2. E

Anja Anić Matić, 2. B, Antonio Selak, 2. E, Zoran Miloš, 2. B, Igor Ujević, 2. E i Roko Vilibić, 4. A

Izvođači bivši učenici Pete:

Ante Milas (solo), Petar Križan (dio dua), Jelena Jeličić (Ladynamic) i Marin Cecić (Justin`s Johnson).

Dio atmosfere kako ju je vidio fotograf Infozone (hvala na ustupljenim fotografijama!) donosimo uz članak, a još poneku ovdje (portal infozona) te u Foto-galeriji - albumu Ti si moje nadahnuće.

Još očekujemo dio novca, ali već sada možemo dati jednu grubu procjenu kako je sakupljeno oko 35 000 kuna!

Od “vanjskih” dobrih duša osobito bismo istaknuli Ekonomsko-birotehničku školu, a potom i I. gimnaziju, Zdravstvenu školu, IV. gimnaziju, II. gimnaziju te III. gimnaziju (navedeno prema udjelu sakupljenih priloga). Učinili smo to već i “licem u lice”, ali im se želimo i ovim putem od srca zahvaliti na pomoći i podršci!

Dok smo još kod srca… U ponedjeljak, prvi radni dan nakon koncerta, školske su zidove preplavila brojna crvena srca ispisana rječju Hvala, kao jedan od naših načina zahvale Nazorovcima svih dobnih skupina!

Naravno, pronašli smo mi način i da se zahvalimo i onima bivšima koji sada šetaju nekim drugim, fakultetskim hodnicima!

Školska psihologinja:
Željka Friganović Jerončić

Ispis statistike od 9. 3. 2013.