preskoči na sadržaj

V. gimnazija "Vladimir Nazor" Split

 > Naslovnica
Vijesti

DOBAR, BOLJI, NAZOROVAC...

Autor: Ana Sviličić Jutronić, 31. 3. 2016.

Natjecanjem iz biologije, održanim 18. ožujka 2016., završena je ovogodišnja županijska razina svih natjecanja. Uz iskrene čestitke svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na natjecanjima, s ponosom ističemo imena najboljih. Onima koji nastavljaju svoj natjecateljski put na državnoj razini , čvrsto držimo palčeve i naravno, želimo puno uspjeha! Naprijed naši!

Županijska natjecanja

PREDMET BROJ NATJECATELJA

ZAPAŽENI REZULTATI/prva tri mjesta

(redni broj ispred imena)

Hrvatski jezik 12

          1. Bilonić, Magdalena, 3.a            (Lj.M.Brakus, prof.)

            1. Buljan, Antonio, 4.c               (D. Vitković, prof.)

           2. Barić, Katarina, 1.c             (V. Lerotić, prof.)

           3. Banić, Bartol, 1.d                (D. Vitković, prof.)

Lidrano

(samostalni scenski izraz i novinarski rad)
3

             Katarina Baretić, 4.e            (M.Voloder, prof.)

              Vladimir Tomaš, 3.c             (D. Mišetić, prof.)

            Tonči Gabelić, 2.a                (D. Vitković, prof.)

Engleski jezik 13  
Talijanski jezik 2

          1. Alex Amanzi, 3.b              (D.Bradarić. prof.)

          3. Nina Skočir, 3.b                 (D.Bradarić, prof.)

Latinski jezik 4

     3.Katarina Matić, 2.c          (S.Deletis, prof.)

Povijest 7

     3. Luka Škrapić, 1.e          (R.Jurković, prof.)

Geografija       2. Klara Bruna Tomić, 1.c    (Ž.Pokrajčić, prof.)
Matematika 6

            1. Mihaela Wang, 3.c                 (N.Negotić, prof.)

     1. Antonio Buljan, 4.c        (N.Negotić, prof.)

      2. Ivan Čulin, 2.b               (A.Jeričević, prof.)

            3. Veronika Brkić, 3.e                       (S.Bonačić Marinković, prof.)

Logika 4                3. Antonio Buljan, 4.c               (V.Baturina Simunić, prof.)
Fizika 4  
Kemija 6

      1. Lucija Kovačević, 1.d             (I.Bilić, prof.)

        1. Antonio Buljan, 4.c                 (Lj. Petrić, prof.)

        3. Marija Saratlija, 3.c              (Lj. Petrić, prof.)

Biologija 6  

Vjeronaučna olimpijada

Međužupanijska razina
4

2. Matea Vrgoč, Josipa Babić, Marija Saratlija i Vladimir Tomaš, 4.c

(A. Majić, prof.)

Školski sportski klub

14

1. Viktor Šarić,1.f;  Roko Gizdavčić,1.f;  Ante Kokan,2.f; Ivan Sinovčić,2.f; Krunoslav Zrno,2.a; Nikola Batistić,3.f; Niko Buntić,4.c; Grgo Kamber,4.a;  Filip Veček,4.f; Marko Andrijić,4.e  KOŠARKA

(I. Šupe, prof.)

3. Lucija Mudrinić, 1.f; Eva Bilandžić,2.a; Veronika Mahić,2.f;  Nikolina Klarić,4.f     STOLNI TENIS

 

Pozvani na državna natjecanja:

Hrvatski jezik Lidrano Geografija Matematika Logika Kemija

Antonio Buljan, 4.c

Katarina Barić, 1.c

Bartol Banić, 1.d

Katarina Baretić, 4.e

Tonči Gabelić, 2.a
Karla Bruna Tomić, 1.c

Antonio Buljan, 4.c

Mihaela Wang, 3.c

Ivan  Čulin, 2.b
Antonio Buljan, 4.c

Antonio Buljan, 4.c

Lucija Kovačević, 1.d

 








Oglasna ploča
 
CARNet - Vijesti
 
Tražilica
 
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 
Korisni linkovi
 
 > Naslovnica
CMS za škole logo
V. gimnazija "Vladimir Nazor" Split / Zagrebačka 2, HR-21000 Split / www.gimnazija-peta-vnazor-st.skole.hr / ured@gimnazija-peta-vnazor-st.skole.hr
preskoči na navigaciju